top of page

Klub cestovatelů VŠE

Od března 2018 jsem členem Klubu cestovatelů VŠE. Náš studentský spolek se zaměřuje na pořádání cestovatelských přednášek na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze. Díky naším aktivitám máte možnost zcela zdarma navštěvovat dobrodružné přednášky o různých koutech světa a dozvědět se plno užitečných informací. Zároveň jde také o skvělý způsob, jak navázat kontakt se zkušenými cestovateli, kteří dané destinace navštívili. Přednášky jsou veřejně přístupné komukoli. O jejich konání vždy informujeme s předstihem na našem Facebooku a Instagramu. Přednášky jsou veřejně přístupné a zdarma pro každého. Neváhejte tedy za námi dorazit!

Prohlédněte si galerii našich aktivit

Od začátku roku 2019 Klub cestovatelů VŠE dokonce vedu. Myslím, že se naše organizace skládá z party velice schopných aktivních lidí, kteří chtějí ve svém volném čase nějak obohadit komunitu cestovatelů v České republice a postupně se nám to daří více a více. Kromě cestovatelských přednášek jsme také začali pořádat pravidelné PubQuízy, kde si můžete přijít vyzkoušet své zeměpisné znalosti a velice zajímavou interaktivní formou poznat nové lidi s podobným zaměřením. 

Své aktivity rozvíjíme také na sociálních sítích. Na Facebooku se můžete dozvědět více o našich pořádaných událostech a dalších akcí našich zpřízněných partnerů. Na Instagramu pak sdílíme příběhy a fotky různých cestovatelů a můžete se zde dozvědět spoustu zajímavých informací a zkušeností. Budeme tedy rádi, když své cestovatelské příspěvky budete označovat #klubcestovateluvse nebo #vyrazven.

 

A pokud vám tohle všechno zní jako super organizace, které byste chtěli být součástí, napište nám email na klubcestovatelu.vse@gmail.com nebo zprávu na Instagram nebo Facebook. Šikovných lidí není nikdy dost a jestli je cestování i vaší vášní a chtěli byste se na našich aktivitách podílet, dejte nám vědět a můžeme probrat, s čím byste nám mohli pomoci. :) 

Náš profil je plný nejen překrásných fotek, ale i super zážitků a užitečných informací...

Budeme rádi, když se na naše přednášky příjdete podívat. Většinou se konají ve čtvrtek od 19:45 každý druhý týden během školního roku, ale nebývá to pravidlem. Proto je dobré se podívat na náš Facebook, kde všechny události včas zveřejňujeme. A pokud snad máte i vy za sebou nějakou neuvěřitelnou cestu a chtěli byste o ní přednášet, neváhejte nám napsat a nějak se případně dohodneme. ;) Budeme se na vás těšit!

Váš tým KC

bottom of page