top of page

Co dělám, když zrovna necestuju?

Cestování je pro mě svoboda. Možnost ždímat život na maximum. Ale stejně přistupuju i k práci. Jsem přesvědčený, že člověk by měl dělat pouze to, co ho baví, co přináší světu kolem nějakou přidanou hodnotu a pod co se jednoho dne může v případě úspěchu podepsat.

DSC03303-2.jpg
DSC03303.jpg

Pracuju

Zásadně online a pokud možno někde na cestách. Nechci machrovat, spíš ukázat projekty na kterých dělám. Kdo ví, třeba některý z nich zaujme právě vás a můžeme navázat spolupráci. 

_I2B9888.jpg

Dělám české
sklářství cool

Proto jsem založil e-shop Glasino.cz, který má ambici stát se do budoucna něčím víc, než pouhým e-shopem. Chci mladou generaci přiblížit zpátky k tradičnímu sklářskému umění a přinášet výrobky, ze kterých bude nadšený doslova každý.

_I2B9888.jpg
IMG_0908.jpg
IMG_0908.jpg

Buduju studentsko-podnikatelskou komunitu

Se studentským spolkem SpoluPRACUJEME pořádáme přednášky úspěšných milionářů a miliardářů, neformální work meetupy nebo workshopy. 

Pomáhám dalším projektům uspět v digitálním prostředí

Správa obsahu, placených kampaní nebo influencer marketing. Díky tomu, že jsem měl možnost nasbírat v digitálu bohaté zkušenosti, mám co nabídnout i dalším projektům. Napište mi a já vám pošlu jednoduchou prezku, co už mám všechno za sebou a pobavme se o tom, s čím vším vám můžu pomoci.

6BD1008B-1319-4952-9FC9-0D26D3BE5DE8.jpg
DSC03343.jpg

Propaguju projekty

Se svými zhruba 10 tisíci sledujících nejsem žádná velká hvězda, ale sem tam některý projekt rád na svém profilu podpořím. Influencer spolupráce cíleně nevyhledávám, neživím se tím, ale pokud máte zajímavý (nejlépe začínající) projekt, napište mi a určitě se nějak dohodneme.

NAPIŠTE MI

Pokud vás zaujalo něco výše nebo si jen chcete pokecat, hoďte mi zprávu ...

bottom of page